Strona główna/Aktualności/KONKURS PIĘKNEGO PISANIA

KONKURS PIĘKNEGO PISANIA

27 Lutego 2021

Badania naukowe potwierdzają, że Ci, ktorzy pracują nad charakterem swojego pisma wzmacniają umiejętność koncentracji, są bardziej kreatywni i osiągają lepsze wyniki w nauce. Stąd w naszej szkole, z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, dnia 22.01.2021r. w klasach I-III odbył się konkurs pieknego pisania. Zadanie polegało na bezbłędnym przepisaniu, zgodnie z zasadami kaligrafii i we właściwej liniaturze tekstu, którego trudność dostosowana była do umiejętności uczniów. Efekty pracy były zdumiewające, a zwycięzcy wyłonieni. Wszystkich nagrodzono dyplomem i drobnym upominkiem. Zwyciezcy wezmą udział w szkolnym konkursie pt "Mistrz Kaligrafii". Serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesow w nauce i połamania pióra!

kon      kon

kon     kon