logo szkoly Szkoła Podstawowa Nr 4 w CzeladziStrona pełni funkcję BIP

29 STY 2019

Kochanym Dziadkom ...

Nie ulega wątpliwości, że babcia i dziadek odgrywają niezwykle ważną rolę w rozwoju i wychowaniu dzieci. Chcąc podziękować w sposób szczególny za opiekę przez cały rok, dzieci z klasy pierwszej zaprosiły swoje babcie i dziadziusiów na przedstawienie, by w ten sposób uczcić Ich święto. Pozostając jeszcze w klimacie Bożego Narodzenia na początku uczniowie zaprezentowali Jasełka, a następnie wystąpiły z montażem słowno – muzycznym. Po zakończonym przedstawieniu dzieci obdarowały gości własnoręcznie wykonanymi upominkami. Całości dopełnił słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Poniedziałkowe popołudnie wszyscy spędziliśmy bardzo miło i radośnie. Babcie i dziadkowie zadowoleni, że wnukowie o nich pamiętają,dumni i wzruszeni ocierali ukradkiem łzy…. Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w uroczystości!

Zapraszamy do galerii na fotorelację ;)

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji: