logo szkoly Szkoła Podstawowa Nr 4 w CzeladziStrona pełni funkcję BIP

21 CZE 2019

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019

W środę 19 czerwca zakończyliśmy uroczystą akademią kolejny rok szkolny. Jak zwykle było wiele wzruszeń, cennych przemyśleń, mądrych słów i łez... Naszym absolwentom, którzy wyruszają w świat i mają poczucie utraty czegoś ważnego w życiu, dedykujemy słowa: "Żegnając przyjaciela, nie płacz, bo jego nieobecność uświadomi ci to, co najbardziej w nim kochasz"...

19 czerwca to nie tylko radosny dzień zakończenia roku szkolnego ale również wzruszający dla całej społeczności szkolnej moment rozstania z Panią Dyrektor Mariolą Kozieł, która pełniła funkcję dyrektora od początku istnienia gimnazjów w Polsce, czyli od 1999 roku, a dziś podjęła decyzję o przejściu na emeryturę. Dla naszej Pani Dyrektor kończy się czas trudnej, ale jakże satysfakcjonującej pracy nauczyciela i dyrektora szkoły – zaczyna się czas zasłużonego wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. Uczniowie naszej szkoły dziękowali za wieloletnie zaangażowanie w edukację i wychowanie, za każdy dzień spędzony z nimi, chociaż przyznali, że czasami nie było łatwo. Dziękowali za cierpliwość i wyrozumiałość, za pomoc w trudnych chwilach i za to, że czuli się w szkole bezpiecznie. Dziękowali za uśmiech, za dobre słowo, za wiedzę. Następnie życzyli Pani Dyrektor dobrego zdrowia, ciepła i spokoju w życiu osobistym oraz aby wszystkie plany i marzenia spełniły się właśnie teraz. Tę wzruszającą uroczystość zakończył aplauz i gromkie brawa jako wyraz wdzięczności, uznania i podziękowania od wszystkich.

Na pożegnanie dedykujemy Pani Dyrektor słowa Alberta Schweitzera:
“Żaden promień słońca nie ginie, lecz zieleń, którą on budzi, potrzebuje czasu, aby wzrosnąć”.

W galerii fotorelacja z uroczystości.

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji: