logo szkoly Szkoła Podstawowa Nr 4 w CzeladziStrona pełni funkcję BIP

05 PAŹ 2019

WARSZTATY FLORYSTYCZNE

W poniedziałek 7 października fundacja AKUKU przyjedzie do nas na bezpłatne warsztaty dla dzieciaków z klas 1-3. Będą to warsztaty florystyczne, w ramach których będziemy wykonywać różne kompozycje. Fundacja nieustannie zbiera pieniążki na alpaki. Jeżeli i Państwo mają ochotę wspólnie z nami przekazać datki, informujemy, że od poniedziałku w szkole stanie specjalna skarbonka, a cały zebrany dochód powędruje właśnie dla fundacji. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się wybrać na wycieczkę do AKUKU, które ma swoją siedzibę w Mikołowie i wspólnie będziemy mogli podziwiać wspaniałe zwierzątka i inne atrakcje, o które właściciele tak dbają... Już niebawem zapraszamy do oglądania fotorelacji :) My nie możemy się już doczekać...

wszystkie aktualności rejestr zmian wiadomości

Redakcja strony: Aktualności Rejestr zmian

• Podmiot udostępniający informację:
  • Pierwsza publikacja:
  • Aktualizacja publikacji: