Strona główna/Aktualności/BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

11 Lutego 2022
Ferie zimowe to odpoczynek od nauki, to czas beztroskiej zabawy.
Mamy nadzieję, że będzie biało, wesoło i radośnie. Podczas dzisiejszych lekcji uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie o zasadach bezpiecznego zachowania się podczas zabaw zimowych. Wspólnie omówiono miejsca i sposoby zabaw, dzięki którym uczniowie miło i bezpiecznie spędzą czas wolny od szkoły. Powtórzono także numery alarmowe. Wskazówki pozwolą na bezpieczny wypoczynek zarówno w miejscu zamieszkania jak i podczas wyjazdu.
Z okazji ferii zimowych, życzymy Wam, drodzy Uczniowie bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Niech ten wspaniały czas umożliwi Wam pełne korzystanie z uroków zimy, dostarczy niezapomnianych wrażeń i wielu ciekawych przeżyć. Odpocznijcie, nabierzcie sił i motywacji do dalszej nauki.

ferie