Strona główna/Aktualności/WARSZTATY Z PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

WARSZTATY Z PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

15 Października 2021
13 października uczniowie klas I-III wzięli udział w warsztatach z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej „Ty też możesz - uratować komuś życie” zorganizowanych przez Centrum Kształcenia Furtacz.pl
Celem zajęć było poszerzenie wiedzy i umiejętności praktycznych uczniów na temat udzielania pierwszej pomocy. Podczas warsztatów uczniowie poznali procedury zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia oraz obserwowali czynności ratownicze w czasie zasłabnięć. Pod czujnym okiem pana ratownika mogli samodzielnie wykazać się praktyczną znajomością udzielania pierwszej pomocy. Wszyscy uczestnicy z wielką chęcią i zaangażowaniem brali udział w tym wydarzeniu.
Na zakończenie każdy uczeń otrzymał certyfikat uczestnictwa w warsztatach. To była bardzo interesująca lekcja, którą wszyscy na pewno bardzo dobrze zapamiętają!
BARDZO DZIEKUJEMY!