Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 424.

Otwórz się na pomoc...

W czasie pandemii, tematyka zdrowia psychicznego stała się bardzo istotna.  Problem cyfrowego uzależnienia, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży przyczynił się do podjęcia decyzji o przystąpieniu Miasta Czeladź do projektu pod nazwą „Otwórz się na pomoc”.

WAŻNE TELEFONY ANTYDEPRESYJNE

WAŻNE TELEFONY ANTYDEPRESYJNE: http://ppp.bedzin.pl/wazne-telefony-antydepresyjne/?fbclid=IwAR03c5mp2wT-QhmyoPsi6LHjIahZ9quXN4bIOgn_v5ZyCTvEh1iHQe5LNTg

HARMONOGRAM POWROTU DO SZKOŁY DLA UCZNIÓW KL.IV i VII

Harmonogram powrotu do szkoły

SZAFOWANIE DLA OLIWII

Nasza szkoła przystąpiła do udziału w akcji charytatywnej ,,Szafowanie dla Oliwii", mającej na celu zgromadzenie środków finansowych na leczenie Oliwii Hyla, zmagającą się z SMA https://www.siepomaga.pl/oliwka

TYDZIEŃ BIBLIOTEK - konkurs

Jak co roku w dniach od 8-15 maja br. trwa Tydzień Bibliotek. Tegorocznym hasłem przewodnim akcji jest „Znajdziesz mnie w bibliotece”.

DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Wyniki konkursu

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Angielskiego, który przypada na 23.04, w naszej szkole zorganizowany został konkurs na najciekawszy wierszyk lub rymowankę w języku angielskim.

AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy Ia oraz Ib zakończyli projekt "Akademia Bezpiecznego Puchatka", a co za tym idzie otrzymaliśmy certyfikat "Akademii Bezpiecznego Puchatka".

ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

W tym roku przypada 230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej obchodzony 2 maja, został ustanowiony przez Sejm w 2004 roku. Jest to święto, które ma wyrażać szacunek do flagi i propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych.

WYNIKI KONKURSU

Niedawno w naszej szkole odbył się konkurs na karmnik dla ptaków z wykorzystaniem kartonu.Prace, które do nas dotarły przeszły nasze oczekiwania. Jesteśmy pod wrażeniem kreatywności i pomysłowości naszych uczniów!