Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoła Podstawowa nr 4 w Czeladzi

Podgląd wersji

Podgląd wersji.
Data wytworzenia: 2026-05-09 18:56:46
Redaktor: Spyrka Agnieszka
Opis: Modyfikacja treści strony
 
Dziś nasi pierwszoklasiści wzięli udział w wyjątkowej akcji sadzenia swojego drzewka.
Wydarzenie zostało zainicjowane przez władze miasta Czeladź, które aktywnie włączyły się w jego realizację. Swoją obecnością zaszczycili nas: Zastępca Burmistrza Andrzej Mentel oraz Radny Rady Miejskiej Marcin Gadecki.
 
To nie tylko piękna inicjatywa ekologiczna, ale także ważna dla najmłodszych lekcja troski o środowisko. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem posadziły drzewko, które będzie rosło razem z nimi. Z okazji Dnia Ziemi uczniowie przygotowali również piękny plakat oraz prace plastyczne, pokazując jak ważna jest ochrona naszej planety.
 
Dziękujemy wszystkim za udział i wspólne świętowanie!
 
Galeria zdjęć: Pierwszoklasiści świętują Dzień Ziemi
Drukuj
Zamknij