Z okazji obchodów Dnia Ziemi uczniowie klasy IIa przygotowali wyjątkowe przedstawienie pt. „Ziemia ma talent”!
Młodzi artyści zaprezentowali się wspaniale, wykazując się ogromną kreatwnością i zaangażowaniem. W ciekawy i inspirujący sposób pokazali, jak każdy z nas może dbać o naszą planetę.
Dziękujemy uczniom za piękne występy oraz przypomnienie, jak ważna jest troska o środowisko naturalne!