Strona główna/Aktualności/II Gminny Interdyscyplinarny Konkurs dla klas I-III OMNIBUS

II Gminny Interdyscyplinarny Konkurs dla klas I-III OMNIBUS

15 Maja 2023
12 maja odbył się w naszej szkole II GMINNY INTERDYSCYPLINARNY KONKURS DLA KLAS I-III „OMNIBUS”.
Celem konkursu było rozwijanie zdolności uczniów i ich zainteresowań z zakresu wiedzy ogólnej, w tym: edukacji językowej, matematycznej, środowiskowej, plastycznej, ekologicznej, motywowanie uczniów do samodzielnego poszerzania wiedzy i umiejętności oraz wprowadzenie uczniów do przestrzegania zasad rywalizacji.
Sześć drużyn w składzie trzech osób (po jednej z klasy 1 ,2 oraz 3) zmierzyło się z różnymi zadaniami. Dotyczyły one wiedzy ogólnej: polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej. Nie zabrakło również łamigłówek matematycznych, sprawdzenia znajomości z języka angielskiego oraz zadań plastycznych i sportowych.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się nauczyciele oraz goście honorowi: Pani Beata Zawiła Zastępca Burmistrza Miasta Czeladź oraz Pani Elżbieta Bazańska-Wolska Naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej.
Uczniowie zaskoczyli nas swoją wiedzą i pomysłowością.
Miło nam poinformować, że zwycięzcami zostali:
I miejsce- drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3
II miejsce-drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 7
III miejsce-drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4
Gratulujemy wszystkim uczestnikom niesamowitej wiedzy! Życzymy Wam dalszych sukcesów oraz przysłowiowego sięgania gwiazd! Nauczycielom dziękujemy za przygotowanie uczniów i wspólne uczestniczenie w tym wydarzeniu.
Do zobaczenia za rok! 
 
Podczas konkursu wykorzystano sprzęt nagłośnieniowy i fotograficzny pozyskany w ramach programu Laboratorium Przyszłości
do góry