Strona główna/Aktualności/"Opowieści same się snują" - kolejna odsłona ...

"Opowieści same się snują" - kolejna odsłona ...

22 Grudnia 2020

losowanie

Jak przystało na projekt "Opowieści same się snują"- skierowany do dzieci i młodzieży - kolejna odsłona układanki z kości, a więc losowanie nr 6 :-)

W tym trudnym czasie pandemii chcemy ujarzmić pomysłowość i talent młodych twórców. Zapraszamy dzieci i młodzież do stworzenia własnego opowiadania - historii na motywach, które zostały wylosowane na kościach znajdujących się na plakacie.

Przypominamy.
Opowiadanie powinno maksymalnie zamknąć się w 5 stronach formatu A4. Oczywiście, opowieść może być krótsza. Praca może być dla ubogacenia podparta rysunkami, szkicami lub fotografiami. Liczymy na pomysłowość! Na zakończenie projektu wszystkie prace - opowiadania zostaną zebrane w jedną pozycje książkową i wydane na pamiątkę przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną. Co tydzień, do końca roku, będziemy poznawać nowy rzut kośćmi, który będzie inspirował nowymi motywami młodych twórców. Łapmy za pióra, długopisy, ołówki, kredki, farby itp.,i dajmy się porwać pisarskiej i artystycznej wyobraźni. Prace w formie skanów należy przesyłać na adres: mzak@sp4.czeladz.pl - Czekam na Wasze literackie i artystyczne dzieła. Przesyłając prace należy zaznaczyć do którego losowania kośćmi nawiązuje opowiadanie ... i oczywiście, należy podać autora.

do góry