Strona główna/Aktualności/"Opowieści same się snują..."

"Opowieści same się snują..."

16 Grudnia 2020

  Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Drodzy Uczniowie,

Biblioteka Szkolna Sp4 w Czeladzi w ramach swojej działalności wraz z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Będzinie zaprasza wszystkich chętnych uczniów do udziału w projekcie "Opowieści same się snują".

W tym trudnym czasie pandemii chcemy ujarzmić pomysłowość i talent młodych twórców. Zapraszamy dzieci i młodzież do stworzenia własnego opowiadania - historii na motywach, które zostały wylosowane na kościach znajdujących się na plakacie.

 Prace powinny maksymalnie zamknąć się w 5 stronach formatu A4. Oczywiście, opowieść może być krótsza. Prace, mogą być dla ubogacenia podparte rysunkami, szkicami, obrazkami lub fotografiami. Liczymy na pomysłowość! Na zakończenie projektu, w oparciu o ilość nadesłanych egzemplarzy, prace - opowiadania zostaną zebrane w jedną pozycje książkową i wydane na pamiątkę przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną.

Łapmy więc za pióra, długopisy, ołówki, kredki, farby itp., i dajmy się porwać pisarskiej i artystycznej wyobraźni. Prace w formie skanów należy przesyłać na adres: mzak@sp4.czeladz.pl - Czekam na Wasze literackie i artystyczne dzieła. Przesyłając prace należy zaznaczyć do którego losowania kośćmi nawiązuje opowiadanie ... i oczywiście, należy podać autora.

W załączniku przesyłam plakaty z wylosowanymi motywami na kościach. Do końca roku (1 raz w tygodniu - wtorek) będziemy publikować nowe losowanie, którego wynik będzie przedstawiony w poście na plakacie.

Liczę na wielu chętnych uczniów, którzy wezmą udział w w/w projekcie.

 Z wyrazami szacunku,

nauczyciel bibliotekarz

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
zip 2020-12-16 Zaproszenie do udziału w projekcie MiPBP w Będzinie _ Opowieści same się snują_ (1).zip
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 114
Zaproszenie do udziału w projekcie MiPBP w Będzinie _ Opowieści same się snują_ (1).zip 12.21MB -

do góry