Strona główna/Aktualności/UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI! :)

UDANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI! :)

25 Czerwca 2021

Szanowni Państwo,

Rodzice i Nauczyciele !

Drodzy Uczniowie!

 

 Dobiegły końca zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w roku szkolnym 2020/2021. Przed uczniami i nauczycielami, zapewne również i rodzicami  długo wyczekiwany czas  odpoczynku od komputerów, tabletów…wszelkiego rodzaju monitorów.

 Za nami niezwykle trudne i pod wieloma względami nietypowe miesiące pracy. Panująca w kraju sytuacja sprawiła, że przez większość roku szkolnego młodzi ludzie uczyli się w sposób zdalny. Uczniowie byli pozbawieni bezpośredniego kontaktu ze swoimi nauczycielami, wychowawcami oraz rówieśnikami. Nauczycieli odczuli brak bezpośrednich relacji z uczniami, które na nowo trzeba było odbudować.

Nie było łatwo, jednak daliśmy radę - nie poddaliśmy się!

 Z tego miejsca  chciałabym podziękować każdemu  za trud i zaangażowanie włożone w naukę…Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom.

Słowa uznania kieruję do wszystkich za zorganizowanie pracy w zupełnie nowych warunkach i sprostanie trudom nauki zdalnej.

Dziękuję za wzajemnie okazywane wsparcie!

 Gratuluję uczniom sukcesów w nauce i innych dziedzinach szkolnej aktywności, a tych było mnóstwo…

 Mijający rok był dla wszystkich  prawdziwą próbą charakteru. Wszyscy mierzyliśmy się z nowymi i nietypowymi wyzwaniami. Jestem przekonana, że praca, którą uczniowie włożyli w swoją edukację, wyda w przyszłości wspaniałe owoce.

 Życzę, aby wakacje były czasem poznawania i odkrywania nowych miejsc, zawierania trwałych przyjaźni i znajomości, ale przede wszystkim czasem odpoczynku i wytchnienia od trudów bieżącego roku…

 Życzę wszystkim spokojnych, a nade wszystko zdrowych  i bezpiecznych  wakacji!

Mówiąc wszystkim, jak rok temu o tej porze: „do zobaczenia”, żywię głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się w murach  „czwórki” w pełni nowych sił i pozytywnej  energii do dalszej pracy i nauki; do odkrywania tajemnic, których wciąż jest tak wiele do odkrycia…

 Do zobaczenia we wrześniu!

 

Z wyrazami szacunku

Iwona Gałuszewska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4  w Czeladzi

 

do góry