Strona główna/Aktualności/AKCJA "LEKKI TORNISTER"

AKCJA "LEKKI TORNISTER"

1 Listopada 2021
Miło nam poinformować, że uczniowie klas I-IV wzięli udział w akcji „Lekki tornister”, której celem było rozpowszechnianie informacji na temat profilaktyki wad postawy, zwrócenie uwagi na problem przeciążonych plecaków oraz zmniejszenie jego skali w przyszłości. W ramach akcji uczniowie brali udział w ciekawych zajęciach z wychowawcami, a także ze szkolną higienistką, podczas których zdobywali wiedzę na temat zasad właściwego noszenia, jak również pakowania swojego plecaka. Mamy nadzieję, że dzięki akcji uczniowie będą bardziej świadomie pakować swoje plecaki i część swoich rzeczy będą pozostawiać w szkolnych szafkach, a wszystko w trosce o zdrowe kręgosłupy.
Zachęcamy także wszystkich rodziców do obejrzenia krótkiej prezentacji na temat profilaktyki wad postawy wynikających z przeciążonych tornistrów. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami zadbamy o zdrowie i prawidłową postawę naszych uczniów.
W galerii zdjęć fotorelacja z zajęć w ramach akcji LEKKI TORNISTER.  Zapraszamy! :)

tornister tornister