Strona główna/Aktualności/Bajkowi bohaterowie na wybiegu

Bajkowi bohaterowie na wybiegu

6 Listopada 2023
5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Ta data nie jest wybrana przypadkowo. Jest to dzień urodzin jednego z najwybitniejszych twórców bajek -Walta Disney'a. Nasza szkoła również postanowiła uczcić ten właśnie dzień- święto wszystkich bajkowych postaci .
Każdy z nas mógł dzisiaj przenieść się w tajemniczy świat pełen magii i przypomnieć sobie swoje ulubione bajki. W końcu to one towarzyszą nam w życiu od dzieciństwa i przekazują najważniejsze prawdy życiowe.
Pozwalają nam odkrywać piękno literatury i rozbudzają naszą wyobraźnię.
Z okazji tego magicznego święta w naszej szkole zorganizowano BAJKOWY POKAZ MODY. Uczniowie przybyli do szkoły przebrani w piękne, oryginalne stroje. Zachwytom nie było końca . Jury bacznie przyglądało się występom bajkowych bohaterów przed publicznością. Wszyscy uczestnicy bajkowego pokazu mody otrzymali gromkie brawa.
Każdy z nas - ten mały i ten troszkę większy, mógł się dzisiaj poczuć jak w bajce.

Galeria zdjęć: Dzień Postaci z Bajek