Strona główna/Aktualności/Dyskoteka andrzejkowa

Dyskoteka andrzejkowa

30 Listopada 2023
Każdy ma coś, co może ofiarować innym...
29 XI w naszej szkole odbyła się DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA połączona z kiermaszem charytatywnym na rzecz Jakuba Skoniecznego, ucznia VI LO Korczak w Sosnowcu, czeladzianina, podopiecznego Fundacji „Iskierka”. Rodzice, jak zawsze ochoczo, odpowiedzieli na apel Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego SP4 i przygotowali przepyszne ciasta, babeczki, desery, które z kolei gremialnie kupowali i kosztowali rozbawieni dyskotekowymi rytmami uczniowie. Zabawa była przednia, a skoczne dźwięki serwował niezastąpiony DJ Reggio. Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu przygotowali też loterię, która zgromadziła zwolenników niespodzianek i stoisko serwujące przepyszną lemoniadę. Zainteresowaniem cieszył się kram z rękodziełem, które przygotowali uczniowie CZWÓRKI. Było wszystko, co najważniejsze na takiej imprezie: głośna muzyka, super hity, DJ oraz fantastyczna atmosfera. Wszystkim dopisywał dobry humor, tym bardziej, że zabawa połączona była z czynieniem dobra - Wszystkie ręce i serca DLA KUBY.

Zapraszamy na nasz profil na FB na obszerną foto- i videorelację z zabawy andrzejkowej :)