Strona główna/Aktualności/Dzień Dziecka w Kinie

Dzień Dziecka w Kinie

13 Czerwca 2022

1 czerwca - DZIEŃ DZIECKA Dzień wyjątkowy i inny niż wszystkie! To właśnie tego dnia składamy najmłodszym życzenia i wręczamy prezenty, spędzamy wspólnie czas i z radością oddajemy się dziecięcym przyjemnościom. Nasza szkoła również chciała wyjątkowo uczcić to święto, dlatego wspólnie klasy 1-3 udały się do sosnowieckiego Kina Helios na seans "Pan Wilk i spółka". Od samego rana wszystkim towarzyszyła ciekawość, która została w pełni zaspokojona! Film okazał się pełen akcji, przygód głównych bohaterów, fascynującej muzyki oraz przewrotnego zakończenia! Wilk i jego kompani odrzucili stare schematy i poddali się nowym uczuciom, głównie miłości i przyjaźni. I to najważniejsza puenta dla Nas wszystkich nie tylko na dziś. Miłość zawsze zwycięża i pokonuje wszelkie bariery, dlatego kochajmy się i dbajmy o bliskie relacje, bo to one budują świat Naszych wartości! Kochani uczniowie! Życzymy Wam cudownego dnia i bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas :)