Strona główna/Aktualności/FESTYN RODZINNY - Majówka z Czwórką

FESTYN RODZINNY - Majówka z Czwórką

22 Maja 2023
Sezon festynów można uznać za otwarty, bowiem w sobotę, 20 maja 2023r. miała miejsce MAJÓWKA Z CZWÓRKĄ. To już tradycja Szkoły Podstawowej nr 4 w Czeladzi.
Pogoda dopisała, goście również.

Wśród nich pojawili się: Marcin Gadecki Wiceprzewodniczący Rady Miasta, Beata Zawiła Zastępca Burmistrza Miasta Czeladź, Jolanta Moćko Sekretarz Miasta Czeladź oraz Elżbieta Bazańska-Wolska Naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej.

Przygotowane atrakcje zachęcały do zabawy w gronie rodziny. Uczestnicy mieli okazję obejrzeć występy wokalno-taneczne uczniów SP4, podziwiać pokaz tańca Bolywood, sportowe prezentacje formacji kickboxingu, aikido, capoeiry. Duże zainteresowanie wzbudziło wyposażenie wozów Straży Pożarnej i Policji. Najmłodsi mogli skorzystać z możliwości zabawy z animatorką, z dmuchanego placu zabaw czy wziąć udział w konkurencjach sportowych, które miały miejsce na nowym boisku szkolnym.
Nie zabrakło także atrakcji dla podniebienia: ciast upieczonych przez Rodziców, domowych pierogów, hamburgerów przygotowanych przez Czwórkową Kuchnię od Serca, pysznej kawy, lemoniady, waty cukrowej,popcornu i specjałów z grilla. Kolejki ustawiały się wokół stoisk, na których można było zapleść kolorowe warkoczyki, pomalować twarze, zrobić sobie tatuaż, spreparować slime lub pozyskać fantazyjnie skręcone balony. Dla mieszkańców Czeladzi przygotowano też kiermasz, loterię, licytację voucherów, a wszystko dzięki hojności darczyńców.
Gościom cały czas towarzyszyła muzyka serwowana przez DJ Sytam.
Aż serce rośnie, kiedy w wyniku współpracy rodziców, nauczycieli, uczniów i ludzi dobrej woli powstaje taka piękna lokalna impreza. Społeczność Czwórki spisała się na medal!