Strona główna/Aktualności/Harmonogram powrotu uczniów do nauki stacjonarnej

Harmonogram powrotu uczniów do nauki stacjonarnej

2 Maja 2021

Szanowni Państwo!

Od 4 maja do zajęć w trybie stacjonarnym wracają wszystkie dzieci z klas I-III szkół podstawowych, a w kolejnych tygodniach pozostali uczniowie.

Wszystkie lekcje będą odbywać się wg planu zamieszczonego w e-dzienniku, zgodnie z takimi ustaleniami, jak podczas ostatniej nauki stacjonarnej po feriach - w styczniu oraz wszystkimi procedurami zamieszczonymi na stronie internetowej szkoły, które zaktualizowano na podstawie najnowszych wytycznych MEiN, GIS i MZ.

W klasach IV-VIII przedłużone zostaje zawieszenie zajęć stacjonarnych - organizacja nauki dla uczniów klas IVa i VIIa pozostaje bez zmian, w trybie zdalnym poprzez platformę MS Teams.

Od 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego i centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym (50 proc./50 proc.).

Od 31 maja br. wszyscy uczniowie i słuchacze uczą się już stacjonarnie w szkołach i placówkach.

Więcej informacji:

Kategoria: Powiązane pliki [1]