Strona główna/Aktualności/Koszulowy zawrót głowy

Koszulowy zawrót głowy

13 Stycznia 2024

12 stycznia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Koszuli. Z tej okazji uczniowie Czwórki postanowili wprowadzić w szkolne życie trochę elegancji i kolorów.
Koszula nigdy nie wychodzi z mody - dlatego warto ją nosić, nie tylko od święta! Niezależnie od naszej figury, wzrostu czy karnacji sprawi, że dzięki niej zawsze będziemy wyglądać dobrze i na czasie! Poprawia prezencję i można dostosować ją do każdej okazji.
Uczniowie naszej szkoły wspólnie zadbali o szyk i elegancję. Były koszule w kratkę, w kropki, w paski, gładkie i w ciapki. Każda osoba ubrana w stylową i kolorową koszulę została zwolniona z odpowiedzi ustnej. Musimy przyznać, że gustowne stroje dziewcząt i chłopców zrobiły na nas ogromne wrażenie.

Po raz kolejny ten dzień był okazją do dobrej zabawy. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli zabawić się z nami.

Galeria zdjęć: Koszulowy zawrót głowy