Strona główna/Aktualności/Nasi uczniowie po raz kolejny na deskach teatru

Nasi uczniowie po raz kolejny na deskach teatru

17 Maja 2023

Nasi uczniowie, Mikołaj i Fabian Całka po raz kolejny mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności aktorskie podczas przedstawienia wystawionego w Kopalni Kultury 15 maja z okazji Święta Rodziny. Dołączyli do nich Mateusz Kopeć i Alan Suwała, aby w kwartecie dać upust zdolnościom wokalnym.
Uczniowie dali prawdziwie aktorski popis, który wywołał gromkie brawa publiczności. Moc kulturalnych atrakcji przygotowanych tego dnia przez Wydział Edukacji i Polityki Społecznej dostarczył wielu ciekawych wrażeń.
Dzień Rodziny to nie tylko występy, ale też naprawdę rodzinne, wspólne spędzanie czasu. Celebracja tego dnia miała na celu skupienie uwagi na rodzinie, jej problemach i wyzwaniach, przed którymi stoi. Wsparcie rodziny służy nie tylko jej samej, ale również całemu społeczeństwu.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie i mile spędzony czas.

Dzień rodziny