Strona główna/Aktualności/Niezapomniane mikołajkowe spotkanie

Niezapomniane mikołajkowe spotkanie

7 Grudnia 2023
7 grudnia 2023r. klasy 1-3 wzięły udział w wycieczce do ,,Zakątka zwierzątek" w Dzimierzu.
Uczniowie mieli niepowtarzalną okazję spotkać się z najprawdziwszym Mikołajem. Pojawił się niespodziewanie z wielkim koszem prezentów! Wszyscy byli zaskoczeni, kiedy poprosił o zaśpiewanie piosenki właśnie o nim.
Kolejnym punktem wycieczki były warsztaty plastyczne, podczas których uczniowie stworzyli piękne bombki, które z pewnością będą elementem domowych choinek.
Największą atrakcją, na którą czekali wszyscy, było spotkanie ze zwierzętami. Były alpaki, kozy, owieczki, kury, a nawet kangur! Każdy uczeń mógł pogłaskać i nakarmić marchewką alpaki. Zachwytom nie było końca!
Na koniec naszej przygody uczniowie zjedli pyszne kiełbaski z ogniska. To była prawdziwa uczta!
Z ,,Zakątka zwierzątek" uczniowie Czwórki wrócili pełni wrażeń i emocji.

Na naszym szkolnym profilu na FB odszerna fotorelacja, zapraszamy :)