Strona główna/Aktualności/Oferta kolonijna

Oferta kolonijna

6 Marca 2024

Drodzy Rodzice,
Kolonia to niepowtarzalna okazja, aby Wasze dzieci mogły spędzić czas w otoczeniu rówieśników, rozwijając swoje umiejętności, ucząc się samodzielności oraz tworząc niezapomniane wspomnienia. Podczas pobytu na kolonii dzieci mają okazję odkrywać nowe pasje, rozwijać kreatywność, zdobywać nowe umiejętności sportowe oraz nawiązywać trwałe przyjaźnie. Dodatkowo, pobyt na kolonii pozwala na oderwanie się od rutyny dnia codziennego i spędzenie czasu na świeżym powietrzu, co korzystnie wpływa na zdrowie i samopoczucie dzieci.
Oferta kolonii została starannie przygotowana, aby zapewnić dzieciom atrakcyjne zajęcia, wykwalifikowaną opiekę oraz bezpieczne warunki. Dzięki różnorodnym programom i aktywnościom, nasze kolonie są doskonałą okazją do odkrywania nowych pasji, rozwijania talencików oraz rozbudzania ciekawości świata.

Zachęcamy do obejrzenia filmu z poprzedniego roku:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

Ks. Łukasz Gładki

z-ca dyr Caritas Diecezji Sosnowieckie