Strona główna/Aktualności/Plecak dla kolegi i koleżanki z Ukrainy

Plecak dla kolegi i koleżanki z Ukrainy

13 Marca 2022

Plecak dla koleżanki i kolegi z Ukrainy!

Serdecznie zachęcamy do włączenia się w ogólnopolską  akcję pt.:” Plecak dla kolegi, koleżanki z Ukrainy.” Pragniemy aby uczniowie przybywający  z Ukrainy poczuli się u nas miło i choć na chwilę zapomnieli o wojnie, która toczy się w ich kraju. Dla każdego dziecka chcemy przygotować pakiet powitalny nowych artykułów szkolnych niezbędnych każdemu uczniowi, a w nim niezbędne przybory szkolne: plecak, zeszyty, piórnik, długopis, ołówek, temperówka, gumka, linijka, kredki, kolorowe pisaki, plastelina, farby, pędzelki, blok, teczka tekturowa, i inne. Miłym gestem  byłoby także dołączenie maskotki lub innego drobnego upominku dla uczniów klas młodszych. Wyżej wymienione rzeczy będą gromadzone  w gabinecie  Pedagoga Szkolnego.

Bardzo liczymy na Waszą pomoc i dobre serce!