Strona główna/Aktualności/Ślubowanie czas zacząć

Ślubowanie czas zacząć

16 Października 2023
12 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączona z pasowaniem na ucznia oraz czytelnika Szkoły Podstawowej nr 4.
Mieliśmy zaszczyt gościć Panią Beatę Zawiła Zastępcę Burmistrza ds. Społecznych, Panią Elżbietę Bazańską-Wolską Naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej oraz rodziców.
Zgromadzeni obejrzeli aktorskie i wokalne popisy uczniów klas starszych. Uświetnili swoją obecnością ważną w życiu pierwszoklasistów uroczystość pasowania na ucznia i czytelnika. Podniosłego aktu dokonały Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 Iwona Gałuszewska oraz bibliotekarka - Pani Małgorzata Żak. Przyjęci w poczet społeczności Czwórki uczniowie otrzymali życzenia od starszych kolegów, których reprezentowała przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego - Michalina Trybulec a wraz z nimi legitymacje szkolne i pamiątkowe prezenty.