Strona główna/Aktualności/Szkolny Konkurs Recytatorski

Szkolny Konkurs Recytatorski

28 Lutego 2023
27 lutego 2023 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas 1-3, który stanowił jednocześnie eliminacje do Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali swoje niebywałe zdolności i umiejętności recytatorskie. Jury było pod wrażeniem talentów uczniów i miało „ciężki orzech do zgryzienia”, aby wyłonić wygranych. Po długich i burzliwych obradach udało się wyłonić zwycięzców, a są nimi:
I miejsce Alicja Ł. z kl. 3b
II miejsce Kalina S. z kl. 1a
III miejsce Hubert B. z kl. 1a
Wyróżnienie: Paulina S. kl.2a
Trójka zwycięskich uczestników to reprezentanci Czwórki w Gminnym Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się niebawem.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom składamy gratulacje i trzymamy kciuki za sukcesy w kolejnym etapie!