Strona główna/Aktualności/Szkolny piknik integracyjny „FAJNIE BYĆ RAZEM ”

Szkolny piknik integracyjny „FAJNIE BYĆ RAZEM ”

8 Września 2023

W dniu dzisiejszym, korzystając z pięknej wrześniowej pogody, w naszej szkole odbył się piknik integracyjny.
W programie pikniku znalazły się: gra w bule, rozgrywki szachowe, gry podwórkowe. Zorganizowano również rozgrywki w różnych dziedzinach sportowych. Dużym powodzeniem cieszyły się zabawy integracyjne, animacje, a nawet tańce. Udział w zabawach i konkurencjach sportowych był doskonałą okazją do wspólnej integracji.
Zmęczeni, ale zadowoleni uczniowie, mogli skorzystać z pysznego poczęstunku, który serwowały wspaniałe Panie Kucharki.
Wspólna zabawa, świetna atmosfera, wymarzona pogoda pozwoliły na spędzenie czasu wśród rówieśników i przyniosły wiele radości i uśmiechu. Wszyscy spędzili miło czas po bardzo długiej rozłące wakacyjnej.

Jolanta Ptaś , Patryk Trybulec , Łukasz Wesołowski Bardzo dziękujemy za uatrakcyjnienie naszego pikniku!

Obszerna fotorelacja z pikniku na naszym profilu na FB. Zapraszamy :)