Strona główna/Aktualności/Szkoły pełne talentów

Szkoły pełne talentów

5 Września 2023
Drodzy Rodzice, Uczniowie, Przyjaciele CZWÓRKI!

1 września oficjalnie rozpoczęła się akcja Szkoły Pełne Talentów #2.
Lidl wystartował z wydawaniem „Talenciaków” w swoich sklepach!
Akcja polega na zbieraniu specjalnych kuponów "Talenciaków", które następnie można przekazać na rzecz szkoły. Kupony można otrzymać za każde 50 zł wydane na zakupy zawierające co najmniej jeden owoc lub warzywo.
Oczywiście zależy nam, żeby jak najwięcej tych kuponów trafiło na konto naszej szkoły, ponieważ w zamian za nie będziemy mogli otrzymać wyposażenie lub pomoce dydaktyczne.
Zapraszamy do wspierania naszej szkoły w czasie tej akcji.
Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców, przyjaciół i znajomych pomoże w zbieraniu "Talenciaków" dla naszej szkoły, tym więcej nagród uda się odebrać.

Kupony można przypisać do Szkoły Podstawowej nr 4 w Czeladzi, samodzielnie wpisując kod na stronie: https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040018672
lub wrzucając je do oznakowanego pudełka znajdującego się przy wejściu do szkoły.
Więcej informacji na stronie www.lidl.pl/szkoly

Dziękujemy!

szkoły pełne talentów