WALENTYNKI :*

16 Lutego 2021
„Dzień Świętego Walentego, to dzień dobry dla każdego!”
Mówi się, że luty jest miesiącem zakochanych, pewnie ze względu na fakt, że 14 lutego obchodzimy WALENTYNKI.
W naszej szkole również dało się odczuć ich magię. Cała społeczność szkolna ubrała się w tym dniu na kolor czerwony lub różowy, a na szkolnych korytarzach oraz w klasach nie zabrakło ozdobnych balonów i serduszek. Przez cały tydzień poprzedzający Walentynki w naszej szkole działała Poczta Walentynkowa, za pośrednictwem której każdy mógł przesłać swoje walentynkowe życzenia. W dniu 15 lutego przedstawiciele SU przeszli po klasach, doręczając wszystkim adresatom walentynkową pocztę. Każdy uczeń otrzymał także drobny walentynkowy upominek.
W trakcie lekcji uczniowie przypomnieli sobie historię tego magicznego dnia, wykonali piękne walentynkowe prace a także rozwiązywali różnego rodzaju zadania i quizy związane ze świętem. To był bardzo przyjemny dzień.
Zapraszamy do galerii zdjęć na fotorelację! :)