Witaj szkoło

3 Września 2024
2 września 2024 roku oficjalnie rozpoczął się nowy rok szkolny 2024/2025. Wczesnym rankiem w murach szkoły pojawili się Uczniowie, Rodzice i Grono Pedagogiczne. Wszystkich zebranych powitała Pani Dyrektor Iwona Gałuszewska, następnie skierowała kilka ciepłych słów do uczniów, życząc im wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.
Uczniowie klas Va i Vb podczas akademii w wakacyjnym nastroju zaprezentowali ciekawy program artystyczny.
Pierwsze spotkania z nauczycielami przebiegły, jak zawsze, w miłej atmosferze.
Na korytarzach nie brakowało rozmów na temat wakacyjnych przygód i planów na nadchodzący rok.

Rok szkolny 2024/2025 zapowiada się obiecująco. Mamy nadzieję, że wszyscy uczniowie będą pracować z zaangażowaniem, rozwijać swoje umiejętności oraz tworzyć przyjazne i inspirujące środowisko nauki.

Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego!