Strona główna/Aktualności/ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

17 Marca 2021
Drodzy Uczniowie i Rodzice!
Nasza szkoła przystąpiła do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.
W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!
Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz szkoły.
Drobne rzeczy odbierze pracownik przy wejściu głównym, natomiast duże gabaryty prosimy zostawić przy wejściu od strony parkingu i zgłosić ten fakt pracownikowi obsługi.
W załączniku szczegółowe informacje dotyczące rodzaju sprzętu podlegającego zbiórce.

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2021-03-17 Rodzaje sprzętu elektrycznego i elektronicznego podlegającego zbiórce.docx (1) (1).pdf