Strona główna/Aktualności/#ZSercaDziękujemy!

#ZSercaDziękujemy!

27 Grudnia 2021
Dzielenie się z innymi, zwłaszcza najbardziej potrzebującymi, to piękny gest, dlatego też chcielibyśmy bardzo podziękować Fundatorowi - Fundacja Po Pierwsze, za ich działalność i nieodpłatne przekazanie nagród dla Szkoły Podstawowej Nr 4 w Czeladzi, które ubogacą bazę dydaktyczną naszej placówki.
Fundacja ta regularnie wspiera potencjał dzieci i młodzieży oraz wyciąga rękę do potrzebujących, jak to również miało miejsce w Czeladzi podczas akcji „SZAFOWANIE dla Adelki”, w której MY jako społeczność szkolna braliśmy czynny udział. Organizacja ta powstała z inicjatywy pani Beaty Piętki, właścicielki Wydawnictwa „Piętka”, od lat współpracującego ze szkołami i organizacjami, dzięki szerokiej ofercie produktów edukacyjnych, skupiając ludzi pełnych pasji i dobrego serca.
Jesteśmy bardzo wdzięczni i jeszcze raz serdecznie dziękujemy Fundatorowi i sponsorowi „Fundacji Po Pierwsze” o zwrócenie uwagi na naszą placówkę.