Strona główna/Aktualności/Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

27 Czerwca 2022

Zakończenie roku szkolnego to dla każdego ucznia chwila bardzo radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, ale rozpoczynająca też okres zabawy i beztroski.

24 czerwca odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2021/2022. Podczas uroczystości Pani Dyrektor wręczyła uczniom nagrody i dyplomy za wysokie osiągnięcia edukacyjne oraz podziękowała rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły. Uczniowie klas młodszych w humorystyczny sposób pożegnali naszych wspaniałych ósmoklasistow, życząc im samych pomyślności na ich nowej drodze edukacyjnej.  Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom oraz pracownikom za całoroczna pracę. Nie obyło się bez życzeń dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

zakończenie