Strona główna/Działalność/Wolontariat/Działania Szkolnego Koła Wolontariatu

Działania Szkolnego Koła Wolontariatu

18.12.2022r.

WSPÓLNIE ZACZARUJMY DZIECIOM ŚWIĘTA!
Kochani! Z całego serca dziękujemy za cukierki, które podarowaliście w ramach akcji "Cuksy na święta". Meldujemy zakończenie zadania z najlepszym z możliwych rezultatów! Jak co roku cała społeczność naszej szkoły wykazała się ogromnym zaangażowaniem i sercem. Wszystkie cukierki i słodycze zostały zapakowane przez Szkolne Koło Wolontariatu i dostarczone do głównej siedziby Domu Dziecka w Sarnowie dla aż 89 dzieci! DZIĘKUJEMY w imieniu Opiekunów i Członków Koła Wolontariatu, całej Społeczności Czwórki oraz Dyrektora, opiekunów i dzieci z Domu Dziecka!

12.10.2021r.

Pierwsza w tym roku akcja Szkolnego Koła Wolontariatu zakończona sukcesem. Jest nam bardzo miło, że młodzież i rodzice uczniów naszej szkoły tak chętnie wspierają! Dziękujemy za przyniesione dary, a uczniom klasy 8 za aktywne włączenie się do pomocy w czasie finału akcji "Szafowanie dla Adelki". Macie wielkie serca, dziękujemy!

wolon

03.12.2021r.

Kolejny raz z całego serca dziękujemy za wsparcie akcji charytatywnej. Tym razem zaangażowaliśmy się w pomoc dzieciom, które chcą, ale nie mają warunków do nauki. W związku z tym fundacja Asante zorganizowała pomoc "Kredki dla Afryki". To dzięki Waszej empatii i wsparciu kolejny raz pomagamy tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Dziękujemy!
dary