Strona główna/Działalność/Konkursy/Konkursy bieżące 2023/2024/Szkolny Konkurs Bożonarodzeniowy na STROIK LUB OZDOBĘ (..)

Szkolny Konkurs Bożonarodzeniowy na STROIK LUB OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ

W ten świąteczny czas...
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wszystko błyszczy, zwraca uwagę charakterystycznymi kolorami. Ozdoby i piękne stroiki dodają uroku temu magicznemu czasowi. Na Boże Narodzenie nie tylko efektownie dekorują nasze mieszkania, ale również budują jedyną w swoim rodzaju świąteczną atmosferę. Stroiki świąteczne oraz ozdoby mają w sobie magię, a największa tkwi w tych robionych samodzielnie.

Zatem z okazji zbliżających się Świąt nasza szkoła ogłasza
SZKOLNY KONKURS BOŻONARODZENIOWY NA STROIK LUB OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ

konkurs
Kategoria: Powiązane pliki [1]