Strona główna/Aktualności/Komnata tajemnic - bez barier

Komnata tajemnic - bez barier

5 Września 2023
Z radością informujemy, iż na uczniów Czwórki czeka nowy gabinet ,,KOMNATA TAJEMNIC-BEZ BARIER", gdzie zawsze znajdą wsparcie pedagogów.
Został tak zaaranżowany i wyposażony, by uczniowie mogli tu miło spędzić czas, zrelaksować się, ale i pracować, korzystając ze wsparcia specjalistów.
 
Należy przypomnieć i podkreślić, że w 2022r. Szkoła Podstawowa nr 4 przystąpiła do ogólnoświatowej kampanii "Biała Wstążka" w ramach 16 dni przeciw przemocy wobec kobiet . W ramach akcji w Czeladzi odbyły się bieg oraz marsz nordic walking organizowane przez stowarzyszenie Czeladź Biega oraz Mops Czeladź. W sportowej rywalizacji uczestnicy w aktywny sposób wyrazili swój sprzeciw wobec przemocy wobec kobiet.
 
Z kolei w klubie sportowym Strong House Czeladź odbył się trening poprzedzony prelekcjami z obszaru przeciwdziałania przemocy w rodzinie pod hasłem: ,,(Nie) bądź miła".
Imprezy miały charakter charytatywny, a wszystkie zebrane pieniądze przekazane zostały na doposażenie "Komnaty Tajemnic-bez barier" w Szkole Podstawowej nr 4 w Czeladzi.
 
To piękny i bogaty w pomoce gabinet specjalistów, w którym zawsze znajdą azyl wszyscy ci uczniowie, którzy będą potrzebowali wsparcia i pomocy, chwili oddechu.
 
Serdecznie dziękujemy darczyńcom!
 
komnata tajemnic
 
Więcej zdjęć w galerii: Komnata tajemnic - bez barier
do góry