Strona główna/Aktualności/OMNIBUS - ktoś, kto wszystko wie

OMNIBUS - ktoś, kto wszystko wie

20 Maja 2024
17 maja w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Interdyscyplinarny Omnibus. Mieliśmy przyjemność gościć trzyosobowe drużyny uczniów klas I - III, reprezentujących Szkoły Podstawowe nr 1, 3, 5, 7. Oczywiście nie zabrakło też drużyny Czwórki. Uczniowie dzielnie walczyli o tytuł Omnibusa, odpowiadając na bardzo trudne pytania z zakresu treści zgłębianych na lekcjach, pisząc dyktando, rozwiązując zadania matematyczne czy też układzjąc obrazy z puzzli. Popisali się też zręcznością w konkurencji sportowej i znakomitym słuchem muzycznym. Rywalizacja przebiegała w myśl zasad fair play i z uśmiechami na twarzach.

A oto wyniki:
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 w Czeladzi,

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, wykazali się imponującą wiedzą, sprawnością i kreatywnością.

Gratulujemy nauczycielom przygotowującym reprezentacje i dziękujemy za pracę w komisji.

ZAPRASZAMY ZA ROK!

Galeria zdjęć: Omnibus - cz.1