Strona główna/Aktualności/Warsztaty edukacyjne w Mediatece

Warsztaty edukacyjne w Mediatece

14 Maja 2024
„Nie ma dzieci, które nie lubią czytać.
Są dzieci, które nie znalazły jeszcze odpowiedniej książki”

W ramach współpracy między bibliotekami klasy IVA i IVB uczestniczyły w wyjątkowych warsztatach edukacyjnych zorganizowanych w Filia5MBPCzeladź"Mediateka" z okazji Tygodnia Bibliotek!
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wygląda magiczna podróż książki od momentu, gdy kiełkuje w głowie autora a następnie dociera do rąk czytelnika? To właśnie o tym rozmawialiśmy podczas warsztatów pod hasłem ,,Droga książki od autora do czytelnika".
Mieliśmy okazję poznać kulisy powstawania książek, dowiedzieć się, jak wygląda codzienne życie pisarza oraz jakie wyzwania stoją przed drukarzami i księgarzami. Przy tej okazji, w świetnej atmosferze, poszerzyliśmy również wiedzę o literaturze i nauczyliśmy się czegoś nowego! Była to wyjątkowa podróż literacka. Jaka? Zobaczcie sami!
#MediatekaCzeladź dziękujemy za udział w wydarzeniu!