Strona główna/Aktualności/Przegląd Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Nie ma jak u (..)

Przegląd Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Nie ma jak u mamy"

26 Kwietnia 2024

Przegląd Piosenki "Nie ma jak u mamy" adresowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej szkół podstawowych i średnich w wieku od 7 do 19 lat. W Przeglądzie mogą wziąć udział soliści, grupy wokalne oraz wokalno - instrumentalne.

Uczestnicy festiwalu oceniani będą w 4 kategoriach wiekowych w tym:
• kategoria I - klasy I - III,
• kategoria II - klasy IV- VI,
• kategoria III - klasy VII - VIII,
• kategoria IV - uczniowie szkół średnich.

Przedmiotem przeglądu jest twórczość artystów polskiej sceny muzycznej. Każdy uczestnik przedstawi dowolnie wybraną jedną piosenkę, której łączny czas prezentacji nie może przekroczyć 5 minut. Preferowane są utwory nawiązujące w tematyce lub warstwie słownej do Święta Matki.

Kartę zgłoszenia oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 2), należy dostarczyć do Centrum Usług Społecznych i Aktywności Lokalnej „Kamienica Konarzewskich”, Rynek 22 w Czeladzi lub przesłać scany podpisanych dokumentów na adres mailowy:  w nieprzekraczalnym terminie do poniedziałku 6 maja 2024 roku.

Szczegółowych informacji udziela: Arkadiusz Zgoda-Giczański, nr telefonu 517 660 320, adres mailowy:

Poniżej regulamin przeglądu piosenki wraz z potrzebnymi załącznikami.

przegląd piosenki

Kategoria: Powiązane pliki [3]