SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

• MATEUSZ KOPEĆ (KLASA II): I miejsce  w VI regionalnym konkursie poświęconym poezji ks. Jana Twardowskiego
  • KRZYSZTOF WILK (KLASA I): Wyróżnienie w VI regionalnym konkursie poświęconym poezji ks. Jana Twardowskiego
  • LENA WIDLIŃSKA (KLASA I): II miejsce w gminnym konkursie na kartkę z okazji „Dnia życzliwości”
  • KRZYSZTOF WILK (KLASA I): Wyróżnienie w gminnym konkursie na kartkę z okazji „Dnia życzliwości”
  • MARTA BŁASZCZYK (KLASA VI) : III miejsce w regionalnym konkursie literacko-fotograficznym „Selfi z książką”
  • NATALIA STOLAREK (KLASA VI) :Wyróżnienie w  regionalnym konkursie literacko-fotograficznym „Selfi z książką”
  • MAJA BIELAWSKA (KLASA VI): Wyróżnienie w  regionalnym konkursie literacko-fotograficznym „Selfi z książką”
  • KLASA VI: Miejskie  zawody szachowe: III miejsce drużynowo
  • KLASA VI: Miejskie zawody w badmintonie : III miejsce chłopcy. IV miejsce dziewczęta