Sukcesy uczniów na szczeblu pozaszkolnym w roku szkolnym 2022/2023

1. Wyróżnienie w miejskim konkursie "W rodzinnym obiektywie - Czeladź moje miasto" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi z okazji 760 rocznicy lokacji miasta;
  2. III miejsce w kategorii klas 5 i młodszych oraz V miejsce w kategorii klas starszych w VII Olimpiadzie im. Henryka Grabowskiego.
  3. IV miejsce w Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców;
  4. I miejsce i awans do powiatu (dziewczyny) oraz III miejsce (chłopcy) w Miejskich Igrzyskach Dzieci w Tenisie Stołowym;
  5. II miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w tenisie stołowym dziewcząt;
  6. V miejsce dziewcząt w Szkolnych Mistrzostwach Województwa Śląskiego- Zawody Rejonowe ID Tenis Stołowy;
  7. I  miejsce w konkursie plastycznym związanym z Jubileuszem 760-lecia lokacji miasta pt. ”Herb Miasta Czeladź", organizowanym przez Towarzystwo Powszechne Czeladź.
  8.  II miejsce w konkursie plastycznym związanym z Jubileuszem 760-lecia lokacji miasta pt. ”Herb Miasta Czeladź", organizowanym przez Towarzystwo Powszechne Czeladź.
  9. Zajęcie 2x  II miejsca przez uczniów klas: IVa i Va  w Międzyszkolnym Konkursie Literacko - Artystycznym „Kocham czytać” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Sosnowcu.
  10. Zajęcie 3 x  III miejsca przez uczniów klas: IVa i Va  w Międzyszkolnym Konkursie Literacko - Artystycznym „Kocham czytać” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Sosnowcu.
  11. III miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na projekt znaczka pocztowego „Jak w bajce Marii Konopnickiej”;
  12. II miejsce w Rejonowym Konkursie Świątecznym „Wiersz o Świętym Mikołaju” organizowanym przez SP45 w Sosnowcu.
  13. Zajęcie III miejsca w konkursie VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na projekt znaczka pocztowego „Jak w bajce Marii Konopnickiej”
  14. Zajęcie III miejsca oraz zdobycie WYRÓŻNIENIA w Regionalnym Konkursie Recytatorskim „Oswoić poezję” w Sosnowcu.
  15. I miejsce w Mistrzostwach Czeladzi w Pływaniu;
  16. II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie „W świecie baśni, legend i mitów” o zasięgu regionalnym;
  17. I miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego "Mały OKR";
  18. III miejsce w Eliminacjach Regionalnych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego "Mały OKR".
  19. Dwa III MIEJSCA w Gminnym Konkursie z języka angielskiego "Macmillan Primary School Tournament" organizowanym przez SP7 w Czeladzi;
  20. III MIEJSCE w Mistrzostwach Czeladzi w czwórboju lekkoatletycznym ID;
  21. III miejsce SP4 w II Gminnym Interdyscyplinarnym Konkursie Drużynowym dla uczniów klas I-III „Omnibus”
  22. Cztery WYRÓŻNIENIA w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.
  23. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Akademii Wychowania Fizycznego  „Szkolna Aktywność Fizyczna; kategoria „ Aktywna Przerwa”
  24. Zdobycie 4 miejsc na podium ( II, II, II, III)  w I Mistrzostwach Indywidualnych w Lekkiej Atletyce
  25. I miejsce w  II Powiatowym  Konkursie  z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich „ Czytam, więc jestem” pod patronatem Starosty Będzińskiego
  26. Udział  w Ogólnopolskim programie  „Szkolny Klub Sportowy”  Ministerstwa Sportu i Turystyki