Strona główna/Aktualności/Bajkowy Festyn z Czwórką

Bajkowy Festyn z Czwórką

10 Czerwca 2024
Po raz trzeci Społeczność naszej szkoły miała przyjemność powitać mieszkańców Czeladzi na festynie. Odwiedzili nas Burmistrz Miasta Czeladź, pan Zbigniew Szaleniec, Zastępca Burmistrza Miasta Czeladź, pan Andrzej Mentel, przedstawiciele Rady Miejskiej w Czeladzi.
Pogoda sprzyjała zabawie. Uczniowie Czwórki prezentowali na scenie swoje talenty taneczno - wokalne, a słońce niczym jupiter oświetlało ich popisy. Gościliśmy artystów z Akademii Tańca As, Karmelowe Chili, sportowców, którzy prezentowali urzekającą capoeirę, Judo na Maxa oraz CKS .
Goście mieli okazję raczyć się słodkościami przygotowanymi przez Rodziców, spróbować pyszności ,,Kuchni od serca''.Nie zabrakło popcornu, nachosów, tęczowej waty cukrowej oraz przepysznych kiełbasek z grilla.
Odwiedzili nas przedstawciele: Policji,, Pogotowia Ratunkowego OSP w Czeladzi oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Czeladzi.
Najodważniejsi oglądali Czwórkę, wznosząc się w chmury na zwyżce wozu strażackiego. Ci, którym dokuczał upał, schłodzili się w strumieniach wody z sikawki strażackiej.
Gościom towarzyszyła muzyka serwowana przez DJ Reggio, również wtedy, gdy odwiedzali stoiska, na których mogli zapleść kolorowe warkoczyki, wykonać tatuaż, przygotować slime, pogłębić wiedzę z zakresu ekologii czy skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni i tarczy DART. Chętnie odwiedzali loterię fantową, kiermasz oraz stoisko z nowościami technologicznymi prezentowanymi przez
ZSEiI z Sosnowca oraz uwieczniali radosne momenty w Fotobudka Czeladź. Podziwiali przecudnej urody motocykle TM Volni.
Wiele emocji dostarczyło losowanie atrakcyjnych nagród.
Zabawa była przednia i , naprawdę, trudno było się rozstać. Fajnie być razem!